Şoförlü Araç Kiralama

Konfor ve Zaman Sizin İçin Önemliyse!

Şoförlü araç kiralama; araç kullanmak istemediğinizde, gideceğiniz lokasyonu bilmediğinizde kullanabileceğiniz bir hizmet türüdür. Dilerseniz özel günlerinizde, dilerseniz de iş seyahatlerinizde tercih edebileceğiniz bu hizmet, sizlerin güvenilir ve konforlu bir şekilde yolculuk yapmanızı sağlar. Araç kiralama hizmetinin yanı sıra sizlere sunmuş olduğumuz bu ayrıcalık ile alanında uzman ve son derece eğitimli şoför kadromuz ile yolculuğunuzun tadını çıkarabilirsiniz.

Şoförlü Araç Kiralama Nedir?

Şoförlü araç kiralama; araç kiralama hizmeti ile birlikte şoför hizmetinin de sağlanmasıdır. Günübirlik veya uzun süreli hizmet almak için talebiniz doğrultusunda planlamanıza uygun şoför tahsis edilir. Şoförlerimiz alanında tecrübeli ve her türlü eğitimi almış ekip üyelerimizdir. Şoförlü araç kiralamak istediğinizde size uygun avantajlı paketler hizmetinize sunulur. Özel günlerinizde, araç kullanmak istemediğiniz zamanlarda günlük şoförlü araç kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yolları ve güzergâhı hakkında bilginiz olmayan şehirlerde de yine şoförlü araç kiralama ve transfer hizmetimiz ile işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. İş toplantılarınızda, özel gün planlamalarınızda size eşlik eden uzman şoförlerimiz ile birlikte kusursuz bir yolculuk deneyimlemek için firmamızı arayabilir gerekli detay ve bilgilere ulaşabilirsiniz. 

Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti Nasıl Uygulanır?

Şoförlü araç kiralama hizmeti günlük şoförlü araç kiralama veya şehirlerarası şoförlü araç kiralama olarak tercih edilebilir. Bu hizmet tamamen sizin tercihleriniz doğrultusunda karar verilen bir hizmettir. İster kendi şehrinizde, isterseniz de şehirlerarası kullanıma şoförlü araç talep edebilirsiniz. Her kiralama hizmetinde olduğu gibi şoförlü araba kiralama hizmetini alacağınız zaman da kullanım amacınızı, koşullarınızı bilerek hareket etmeniz ve bunu bizimle paylaşmanız size büyük ölçüde fayda sağlar. Size uygun aracı ve hizmeti talep ettiğiniz tarih aralığına uygun alanında uzman şoförlerimiz için belirlediğiniz tarih öncesinde rezervasyon yaptırmanız gerekir. Detaylı bilgi ve rezervasyon işlemleriniz için bizleri arayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size en uygun seçenekleri sunarak gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır.

Şoförlü Araç Kiralama Fiyatları

Yılın her döneminde sizler için özenle hazırladığımız avantajlı kampanya ve fiyatlar araç modeline göre değişkenlik gösterdiği gibi aracın şoförlü olup olmadığına göre de değişkenlik gösterir. Yalnızca araç talep edilen kiralama fiyatları ile şoförlü araç kiralama fiyatları arasında fark vardır. Alacağınız hizmetin günübirlik oluşu ya da uzun vadeli oluşu fiyatları etkilemektedir. Kiralayacağınız araç için belirlenen fiyat üzerine şoför hizmeti de eklenerek en uygun fiyat çıkarılır. Konu ile ilgili detaylı bilgi almak için firmamızı aramanız gerekmektedir.

Şoförlü Araç Kiralama Avantajları

Şoförlü özel araç kiralama hizmetini aldığınızda birden fazla avantaja sahip olursunuz. Bunların en başında geleni konfordur. Yolculuk yaparken aynı zamanda işlerinizi halledebilmek, şoförlü araç kiralamanın en büyük avantajıdır. Sağladığınız konforun yanı sıra, alanında uzman şoförlerimiz her türlü hava şartlarında ve trafikte oldukça deneyimlidir. Bu sayede güvenilir bir yolculuk geçireceğinizden emin olabilirsiniz. Bilmediğiniz şehirlerde yolları karıştırmak vakit kaybetmenize neden olur. Şoförlü araç tahsis ettiğinizde ise bu durumdan muaf kalırsınız. Gitmeniz gereken yerlere hızlı bir şekilde ulaşarak zamandan tasarruf edebilir, geç kalmadan, kimseyi bekletmeden sizin için önemli olan işlerinizi halledebilirsiniz. 

Sıkça Sorulan Sorular

Şoförlü Araç Kiralama Şartları Nelerdir?

Her araç kiralama hizmetinde olduğu gibi şoförlü araç kiralamak hizmetinde de yaş sınırı ve sürücü belgesi gibi şartlar gereklidir. Matbu evraklar üzerinde gerçekleşen sözleşmelere tabii olan kiralama hizmetinde belirtilen şartlar şoförlü araç kiralama hizmetinde de geçerlidir.

Nasıl Şoförlü Araç Kiralarım?

Klasik araç kiralama sisteminde olduğu gibi şoförlü araç kiralama hizmetini almak için de firmamızı arayarak rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. İstediğiniz aracı belirttikten sonra, şoför talebinde de bulunabilirsiniz.

Hayal Et, Kirala!
Siz yolculuktan keyif almaya bakın; gerisini TurMobil’e bırakın.
Loading...