Karavan Kiralama

Kendini Özgürlüğe Aç #doğayakaç

Şehrin kalabalığından bunalıp, kafa dinleme isteği geldiğinde uzun yollar sizi çağırıyor demektir. Sessiz, sakin bir bölgede kendinizle baş başa kalacağınız güzel bir tatilin ilk adımı konforlu bir araçtır. Eğer ki bu konforlu aracı kiralamak istiyorsanız bizim önerimiz karavan kiralama olacaktır. Dilediğiniz an dinlenebileceğiniz, yemek yemek ya da farklı ihtiyaçlarınız için mola yeri aratmayan eşsiz bir seçenektir karavan. Sahile bakan otel odaları aramak yerine, sahil kenarına çekip konaklayabileceğiniz, doğayla iç içe mekânlar aramak yerine doğanın en derin yerinde dinlenebileceğiniz imkânları sunar. Bu nedenle kiralık karavan huzur dolu bir tatil için mükemmelin ötesinde bir tercihtir.

Karavan Kiralama Nedir?

Son dönemlerde kalabalık otellerden, şehrin gürültüsünden uzaklaşmak için karavan, oldukça sık tercih edilen bir araçtır. Belirli bir lokasyonda sabit kalmamak ve doğayla iç içe istenilen her bölgede huzur dolu vakit geçirmek isteyenler için eşsiz bir seçimdir. 

Karavan kiralamak istediğinizde size uygun seçimi yapmak için kriterlerinizi belirlemeniz gerekir. Bu kriterleri şu şekilde gruplara ayırabiliriz:

  • Çıkacağınız yolculukta tek başına mısınız yoksa bu yolculuğa ailenizle ya da sevdikleriniz ile beraber mi çıkacaksınız öncelik olarak bunun cevabını sorgulamanız gerekir. Bunun sonucunda yapacağınız seçimler çok daha uygun olacaktır. 
  • Dikkat etmeniz gereken bir diğer husus da rotanızdır. Karavan ile yolculuğa çıkmadan önce bir rota planlaması yapmalısınız. Karavan kamp alanlarında genellikle temel ihtiyaçlar sorunsuz bir şekilde karşılansa da, uzak bölgeleri ve ıssız yerleri tercih edecekseniz bu duruma göre bir plan yapmanız gerekir.
  • İhtiyaç listesi hazırlamalısınız! Karavanların içinde portatif mutfak, ocak gibi detaylar yer alsa da siz, kullanacağınız malzemeleri yanınıza almalısınız. Çıkacağınız yolculuğun uzun veya kısa vadede oluşuna göre gerekli ihtiyaç listenizi şekillendirebilirsiniz.

Yeni yerler keşfetmek için de son derece uygun olan karavan, sunduğu konfor ile gerçek anlamda bir tatil yaşatır. Karavan ile yolculuğunuzun her anında birde fazla duyguyu aynı anda yaşayarak, dinlenmenin, doğanın tadına varabilirsiniz.

Tüm bu detaylar arasında kiralık karavan fiyatları hakkında bilgi almak için bizleri arayabilir, sormak istediğiniz tüm soruların cevaplarını alabilirsiniz.

Karavan Çeşitleri

Karavan ile bir yolculuğa çıkmak istiyorsanız öncelik olarak kendi kriterlerinizi belirlemeli ve bunun sonucunda ihtiyacınız olan karavan modelini tercih etmelisiniz. Motokaravan ve çekme karavan olarak iki kategoride hizmetlerinize sunulan karavanlarımız, ihtiyaç ve kullanımlarınız doğrultusuna göre şekillenerek hizmetinize sunulur. Motokaravanlarda çekmek için başka bir araca ihtiyaç duyulmaz. Evinizin rahatlığı aratmayan bu karavan modelimizde yatak, dolap, evye gibi ana malzemeler mevcuttur. 

Çekme karavanlarda ise hali hazırda kullanmış olduğunuz pick-up araçla taşınabilir. Üç kişiye rahatlıkla konaklama imkânı sunar. Belirlemiş olduğunuz yolculuk planınızı firmamız ile paylaştığınızda size uygun karavan modelini hizmetlerinize sunarak gerekli tüm bilgilendirmeleri yapmaktayız. Sunmuş olduğumuz avantajlı kampanyalar ve karavan kiralama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz. 

Sıkça Sorulan Sorular

Karavan kiralamak ne kadar?

Karavan kiralama fiyatları seçtiğiniz karavan modeline göre değişmektedir. Firmamız size her modelde en uygun fiyatı sunar.

B sınıfı ehliyet karavan kullanabilir mi?

750 kg ağırlığa kadar karavanlarda B sınıfı ehliyet kullanılabilir. 750 kg üstü karavanlarda ise ehliyet seçenekleri BE, CE, DE şeklinde ilerlemektedir.

Hayal Et, Kirala!
Siz yolculuktan keyif almaya bakın; gerisini TurMobil’e bırakın.
Loading...